78

Документи » Рішення виконавчого комітету » 78 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 78
м. Суми

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.12.2009 № 692 ,,Про затвердження штатних одиниць працівників бухгалтерського обліку в закладах, які будуть самостійно вести бухгалтерській облік, та централізованій бухгалтерії управління освіти і науки Сумської міської ради”
З метою забезпечення подальшої стабільної та ефективної роботи самостійних бухгалтерій навчально-виховних закладів управління освіти і науки Сумської міської ради, керуючись пунктом 1 частиною 2 статті 52 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.12.2009 № 692 ,,Про затвердження штатних одиниць працівників бухгалтерського обліку в закладах, які будуть самостійно вести бухгалтерській облік, та централізованій бухгалтерії управління освіти і науки Сумської міської ради”, виклавши в новій редакції підпункт 3.1. пункту 3 зазначеного рішення, а саме: "3.1. Додатково вводити працівників бухгалтерського обліку в дошкільних навчальних та загальноосвітніх навчальних закладах до визначених штатних одиниць згідно з додатками 1 та 2 в зв’язку з виробничою необхідністю в межах затвердженої штатної чисельності та фонду оплати праці окремо взятого закладу.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С. М.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав