64

Документи » Рішення виконавчого комітету » 64 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 64
м. Суми

Про визначення ТОВ «Сумитеплоенерго» виконавцем/ виробником послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води на території військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у м. Суми

Розглянувши звернення ТОВ «Сумитеплоенерго» ( лист від 28.01.2011 № 435) про визнання його виконавцем/виробником послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води на території військового містечка № 1 по вулиці Кірова, 165 у м. Суми, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді», керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити ТОВ «Сумитеплоенерго» виконавцем/виробником послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води на території військового містечка № 1 по вулиці Кірова, 165 у м.Суми.
 2. ТОВ «Сумитеплоенерго» (Пляцук Л.Д.):
  2.1. Нарахування плати мешканцям військового містечка № 1 по вулиці Кірова, 165 у м. Суми здійснювати відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.12.2010 № 830 «Про тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються на базі міського цілісного майнового комплексу по виробництву та транспортуванню тепла та електричної енергії ТОВ «Сумитеплоенерго» для населення».
  2.2. Укласти зі споживачами даного виду послуг договори про надання послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води у встановленому законодавством порядку.
  2.3. Утримувати внутрішньобудинкові мережі у належному технічному стані, здійснювати їх технічне обслуговування та ремонт, шляхом укладення договорів щодо відшкодування витрат на їх утримання з підприємствами, які надають послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.
  2.4. У встановленому порядку надавати до управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) звітність та інформацію, яка стосується надання якісних послуг населенню, експлуатації та ремонту інженерного обладнання та мереж.
 3. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій з надання послуг централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води на підставі розрахунків, наданих ТОВ «Сумитеплоенерго» відповідно до вимог чинного законодавства України.
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Яншина М.А. відповідно до розподілу обов’язків.
 5. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав