57

Документи » Рішення виконавчого комітету » 57 від 01.02.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "01" лютого 2011 р № 57
м. Суми

Про затвердження плану підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів виконавчого комітету Сумської міської ради на 2011 рік”

З метою оцінки стану впровадження регуляторних актів та досягнення цими актами цілей, задекларованих при їх прийнятті, забезпечення виконання вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 “Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”, керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 27, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити план підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів виконавчого комітету Сумської міської ради на 2011 рік згідно з додатком.
  2. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради:
    2.1. Забезпечити якісне та своєчасне виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів на 2011 рік;
    2.2. Щоквартально, до 1 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати управлінню соціально–економічного розвитку копії звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів.
  3. Управлінню соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.) у десятиденний строк з дня підписання звіту про відстеження результативності регуляторного акту, оприлюднювати його в офіційному віснику Сумської міської ради та шляхом розміщення на офіційній сторінці в мережі Інтернет;
  4. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 02.03.10 № 123 «Про затвердження плану підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів виконавчого комітету та Сумської міської ради на 2010 рік» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

План підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів виконавчого комітету та Сумської міської ради на 2011 рік [40 Kb] (cкачувань: 389) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав