801

Документи » Рішення виконавчого комітету » 801 від 07.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" грудня 2010 р № 801
м. Суми

Про визначення місць для розміщення тимчасових майданчиків по реалізації новорічних ялинок

З метою розміщення тимчасових майданчиків по реалізації новорічних ялинок, підпунктами 7,8 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити місця для розміщення тимчасових майданчиків по реалізації новорічних ялинок на території м. Суми відповідно до переліку (додається). Заборонити продаж новорічних ялинок в інших місцях, не визначених переліком.
  2. Зобов’язати управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Підкуймо О.О.), спільно з Зарічною та Ковпаківською районними в м. Суми адміністраціями (Джура О.М., Ващенко В.О.) здійснювати контроль за порядком надання суб’єктам підприємницької діяльності місць для реалізації новорічних ялинок та дотриманням правил торгівлі, санітарних та інших вимог згідно з чинним законодавством.
  3. Суб’єктам господарювання, що здійснюють торгівлю новорічними ялинками, в строк до 02.01.11 привести тимчасові майданчики по реалізації новорічних ялинок до попереднього стану.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та Бондаря А.П. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік місць для розміщення тимчасових майданчиків по реалізації новорічних ялинок на території м. Суми [54.5 Kb] (cкачувань: 397) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав