762

Документи » Рішення виконавчого комітету » 762 від 07.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" грудня 2010 р № 762
м. Суми

Про внесення пропозицій міській раді щодо розгляду питання «Про припинення процедури ліквідації КП "Інфосервіс"»
З метою забезпечення функціонування комунального підприємства «Інфосервіс», підвищення ефективності управління майном територіальної громади м. Суми та у зв’язку з необхідністю забезпечення міста сучасною телекомунікаційною інфраструктурою, створення багаторівневої системи контролю і координації діяльності структур місцевого самоврядування та підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг і комунальними підприємствами Сумської міської ради, відповідно до Господарського кодексу України, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити пропозиції та запропонувати Сумській міській раді розглянути питання «Про припинення процедури ліквідації КП "Інфосервіс"».
  2. Доручити управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.) підготувати відповідне рішення Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 24-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав