755

Документи » Рішення виконавчого комітету » 755 від 07.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" грудня 2010 р № 755
м. Суми

Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2011 році.”

Відповідно до статті 5 Закону України „Про зайнятість населення” та керуючись підпунктом 12 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Забронювати 150 робочих місць на підприємствах, в установах м. Суми (за погодженнями) для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, відповідно до завдання (додається).
  2. Міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) сприяти працевлаштуванню громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 02.02.2010 №59 „Про бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, у 2010 році” з подальшими змінами визнати таким, що втратить чинність з 01 січня 2011 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Завдання по бронюванню робочих місць для працевлашування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці у 2011 році [107.5 Kb] (cкачувань: 315) або переглянути не завантажуючи



Дата публікації: 24-01-2011




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав