576

Документи » Рішення виконавчого комітету » 576 від 21.09.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" вересня 2010 р № 576
м. Суми

Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми стадіону «Авангард» по вул. Праці, 5 у місті Суми
На виконання рішення Сумської міської ради від 29.04.2010 № 3666-МР «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми стадіону «Авангард» та тренувального спортивного комплексу по вул. Праці, 5 у місті Суми», керуючись частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми стадіону «Авангард» по вул. Праці, 5 у місті Суми від відкритого акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе».
  2. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтво про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 24-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав