51

Документи » Рішення виконавчого комітету » 51 від 13.01.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" січня 2011 р № 51
м. Суми

Про затвердження актів прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та військового майна військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми

На виконання Директиви Міністра оборони України від 28.04.2006 № Д-29 «Про безоплатну передачу військового майна до комунальної власності територіальної громади Сумської міської ради» та рішення Сумської міської ради від 24.09.2003 № 551-МР «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми житлових будинків військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 № 1282 «Про затвердження Порядку вилучення і передачі військового майна Збройних Сил», керуючись частиною першою статті 52 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити акти прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та військового майна військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми згідно з додатками №№ 1, 2 та 3 до цього рішення.
 2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
  2.1. Прийняти на баланс об’єкти соціальної інфраструктури та військового майна військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми згідно з додатком № 1 до цього рішення.
  2.2. Взяти на оперативний облік об’єкти житлового фонду та інженерні мережі, зазначені в додатках №№ 2, 3 до цього рішення.
  2.3. Передати об’єкти житлового фонду військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми, зазначені в додатку № 2 до цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2.4. Вирішити питання передачі інженерних мереж, зазначених у додатку № 3 до цього рішення, на баланс та обслуговування відповідним підприємствам у порядку, встановленому чинним законодавством.
 3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) передати об’єкти житлового фонду військового містечка № 1 по вул. Кірова, 165 у місті Суми, зазначені в додатку № 2 до цього рішення, на обслуговування товариству з обмеженою відповідальністю «СКС Консалд» в межах території обслуговування, з укладанням додаткової угоди до чинного договору комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в порядку, встановленому чинним законодавством.
 4. Тимчасово дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «СКС Консалд» (Сиса О.М.) користуватись тарифами, які погоджені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.01.2010 № 11 «Про тарифи на послуги з утримання будинків та їх прибудинкових територій Будинкоуправління № 2 квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава».
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Єфіменка К.В. за належністю.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [109.77 Kb] (cкачувань: 370) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав