47

Документи » Рішення виконавчого комітету » 47 від 11.01.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" січня 2011 р № 47
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми»

Зважаючи на багаточисельні скарги мешканців м. Суми на підвищений рівень шуму, порушення громадського порядку у нічний час в районі розташованих закладів торговельної діяльності, враховуючи пропозиції населення щодо обмеження цілодобових режимів роботи об’єктів торгівлі, з метою впорядкування та обліку об’єктів торгівлі та сфери послуг, керуючись підпунктом 4 пункту “б” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Унести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми», а саме:
  1.1. Підпункт 1.2 пункту 1 "Загальні положення" доповнити термінами: “- реєстраційна картка на розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг (далі – реєстраційна картка) – це єдиний документ встановленого цим Положенням зразка, що дає право суб'єкту господарювання здійснювати торгівлю та надавати послуги у визначеному місці; - дозвільний орган – це структурний підрозділ органу місцевого самоврядування , на який покладені обов’язки щодо оформлення та видачі реєстраційної картки; - заявник – суб’єкт господарювання або уповноважена ним особа, який звертається до державного адміністратора (або представника місцевого дозвільного органу, який веде прийом за принципом організаційної єдності) щодо отримання реєстраційної картки, інформації та консультації; - представник дозвільного органу - посадові особи органу місцевого самоврядування, уповноважені відповідно до розподілу функціональних обов’язків оформляти реєстраційні картки на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Суми; - суб’єкт господарювання – зареєстрована в установленому законодавством порядку юридична особа незалежно від її організаційно-правової форми та форми власності, яка має намір провадити або провадить господарську діяльність, а також фізична особа - підприємець.
  1.2. Підпункт 4.1 пункту 4 "Обов’язки суб’єктів господарювання" доповнити абзацом наступного змісту: "- забезпечити оформлення реєстраційної картки, передбаченої даним Положенням”.
  1.3. Підпункт 6.1 пункту 6 "Порядок здійснення торговельної діяльності цілодобово" викласти у наступній редакції: “Цілодобовий режим роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Суми заборонено, за винятком випадків, передбачених даним Положенням”;
  1.4. Підпункт 6.2 пункту 6 "Порядок здійснення торговельної діяльності цілодобово" викласти у наступній редакції: - “Цілодобовий режим роботи встановлюється для об’єктів торгівлі (послуг), розташованих на території автозаправних станцій, на території об’єктів з цілодобовим режимом роботи (готелі, залізничний вокзал) та закладів (підприємств) ресторанного господарства за умов: - відсутності скарг населення м. Суми на організацію роботи та забезпечення дотримання громадського порядку в приміщенні та на прилеглій території; - своєчасної сплати місцевих податків і зборів та відсутність заборгованості по сплаті податків від господарської діяльності (в тому числі по сплаті податків за оренду землі та комунального майна)”.
  1.5. Підпункт 6.4 пункту 6 "Порядок здійснення торговельної діяльності цілодобово" виключити.
  1.6. Другий абзац підпункту 6.7 пункту 6 "Порядок здійснення торговельної діяльності цілодобово" викласти у наступній редакції: “- довідка з ДПІ в м. Суми про відсутність заборгованості по сплаті податків (в тому числі по сплаті податків за оренду землі та комунального майна).
  1.7. Підпункт 6.9 пункту 6 "Порядок здійснення торговельної діяльності цілодобово" доповнити абзацом наступного змісту: "- використання приміщення не за цільовим призначенням".
  1.8. Нумерацію підпунктів 6.5, 6.6, 6.7, 6.8, 6.9, 6.10, 6.11, 6.12 пункту 6 "Порядок здійснення торговельної діяльності цілодобово" вважати відповідно пунктами 6.6, 6.7, 6.8, 6.9, 6.10, 6.11, 6.12, 6.13.
 2. Доповнити додаток до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми» пунктом 8 “Порядок видачі реєстраційних карток на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Суми” (додається).
 3. Пункт 8 "Контроль за дотриманням цього Положення" Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми відповідно вважати пунктом 9.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додаток [136.85 Kb] (cкачувань: 359) або переглянути не завантажуючи
Заява на видачу реєстраційної картки на розміщення об'єкту торгівлі та сфери послуг, розташованого на території м. Суми [98.29 Kb] (cкачувань: 323) або переглянути не завантажуючи
Реєстраційна картка [98.26 Kb] (cкачувань: 492) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 21-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав