43

Документи » Рішення виконавчого комітету » 43 від 11.01.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" січня 2011 р № 43
м. Суми

Про затвердження актів прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків, розташованих за адресами: м. Суми, вул. Курська, 125, 133 від відкритого акціонерного товариства «Центроліт»
На виконання рішення Сумської міської ради від 22.12.2010 № 76-МР «Про надання згоди па прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків від відкритого акціонерного товариства «Центроліт», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті ЗО, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акти прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків, розташованих за адресами: м. Суми, вул. Курська, 125, 133 від відкритого акціонерного товариства «Центроліт».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.): 2.1. Передати гуртожитки, зазначені в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством. 2.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються гуртожитків, зазначених в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) передати гуртожитки, зазначені в пункті 1 цього рішення на обслуговування товариству з обмеженою відповідальністю «Житловик» в межах території обслуговування, з укладанням додаткової угоди до чинного договору комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав