27

Документи » Рішення виконавчого комітету » 27 від 11.01.2011

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "11" січня 2011 р № 27
м. Суми

Про заходи щодо розроблення нормативів у сфері водопостачання та водовідведення
З метою регулювання і раціонального використання води, стимулювання обладнання споживачами водопровідних вводів вимірювальними приладами, відповідно до законів України «Про житлово-комунальні послуги», "Про питну воду та питне водопостачання", постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1107 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання», наказу Державного комітету з питань житлово- комунального господарства від 15 листпада 2004 року № 205 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води», наказу Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 14 травня 2008 року № 126 «Про затвердження, розроблення технологічних нормативів використання питної води житлово - експлуатаційними підприємствами та організаціями», наказу Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 6 липня 2010 року № 213 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розподілу між окремими системами гарячого водопостачання будинків, будинками і спорудами послуги з централізованого постачання гарячої води, виробленої на центральних теплових пунктах, та обліку стоків після використання гарячої води», керуючись підпунктом 5 пункту “а” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради (Гурі В.П.) до 31 грудня 2011 року: 1.1. Вжити заходи щодо перегляду нормативів питного водопостачання відповідно до Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 року № 1107. 1.2. Розробити заходи щодо встановлення загальнобудинкових лічильників води за рахунок міського або державного бюджетів.
  2. Підприємствам і організаціям, діяльність яких пов'язана з утриманням будинків, споруд і прибудинкових територій, незалежно від форм власності та підпорядкованості, керуючись наказом Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 14 травня 2008 року № 126 «Про затвердження, розроблення технологічних нормативів використання питної води житлово - експлуатаційними підприємствами та організаціями», рекомендувати розробити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води, погодити та затвердити їх згідно з Порядком розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води, затвердженим наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства від 15 листпада 2004 року № 205, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07 грудня 2004 року за № 1556/10155.
  3. Cуб'єктам господарювання, предметом діяльності яких є вироблення та надання послуги з централізованого постачання гарячої води, рекомендувати розробити та затвердити технологічні нормативи витрат і втрат гарячої води в ЦТП і мережах ГВП відповідно до наказу Міністерства з питань житлово - комунального господарства України від 6 липня 2010 року № 213 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розподілу між окремими системами гарячого водопостачання будинків, будинками і спорудами послуги з централізованого постачання гарячої води, виробленої на центральних теплових пунктах, та обліку стоків після використання гарячої води».
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 20-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав