818

Документи » Рішення виконавчого комітету » 818 від 21.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "21" грудня 2010 р № 818
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 12.05.2009 № 241 «Про Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні»

З метою раціонального використання бюджетних коштів на компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян міським транспортом, враховуючи лист відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради від 09.12.2010 № 135, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 12.05.2009 № 241 «Про Порядок проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні», а саме:
    1.1. Викласти в наступній редакції пункт 4 рішення: «Для транспортних підприємств (підприємців) по маршрутах, що обслуговуються на умовах тимчасових договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування, укладених на термін до 3-х місяців, брати за основу затверджений Головним управлінням статистики у Сумській області коефіцієнт співвідношення кількості безплатних та платних пасажирів для міських перевезень в обласному центрі на строк дії договору».
    1.2. В додатку до рішення слова «обстеження пасажиропотоків на маршрутах у міському сполученні» замінити по тексту словами «обстеження пасажиропотоків на постійних маршрутах у міському сполученні» у відповідних відмінках.
    1.3. Додаток до рішення доповнити пунктом 6 наступного змісту: «До затвердження коефіцієнту, визначеного в ході обстеження пасажиропотоків, транспортні підприємства (підприємці) для складання звітів можуть використовувати протягом місяця раніше затверджений коефіцієнт з обов’язковим проведенням перерахунку показників після затвердження нового».
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків Бондаря А.П. та Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 19-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав