806

Документи » Рішення виконавчого комітету » 806 від 07.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" грудня 2010 р № 806
м. Суми

Про надання дозволу на перепланування та переобладнання нежитлових приміщень та розробку стадії робочого проекту

На підставі клопотань замовників про надання дозволів на перепланування та переобладнання нежитлових приміщень, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно» (зі змінами), на підставі протоколів комісії від 04.11.2010р., 19.11.2010р. та 26.11.2010р., керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл на перепланування та переобладнання нежитлових приміщень згідно з додатком, за умови вирішення питань землекористування, та на розробку стадії робочого проекту.
  2. Замовникам робочі проекти розробити, погодити та затвердити в установленому законодавством порядку.
  3. Будівельні роботи повинні виконуватись юридичними або фізичними особами – суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію на здійснення будівельної діяльності.
  4. Замовники зобов’язані повідомити у семиденний строк про початок проведення будівельних робіт інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області.
  5. Після завершення будівельних робіт з перепланування та переобладнання приміщень, замовникам ввести в експлуатацію виконане перепланування та внести відповідні зміни до технічної документації на нежитлові приміщення у встановленому порядку.
  6. Забороняється змінювати цільове та функціональне призначення нежитлових приміщень без дозволу виконавчого комітету Сумської міської ради.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Список об’єктів, на які видаються дозволи на перепланування та переобладнання та розробку стадії робочого проекту [54.5 Kb] (cкачувань: 340) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-12-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав