757

Документи » Рішення виконавчого комітету » 757 від 07.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" грудня 2010 р № 757
м. Суми

Про перелік робіт які мають суспільно-корисну спрямованість і порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт у 2011 році

Відповідно до статті 23 Закону України „Про зайнятість населення”, керуючись підпунктом 7 пункту „б” частини першої статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 №839 „Про затвердження Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт і визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити перелік робіт які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам адміністративно-територіальної одиниці та сприяють її розвитку (додається).
  2. Міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) організувати укладання договорів з підприємствами, організаціями та установами (за згодою) на проведення тимчасових оплачуваних громадських робіт. Забезпечити їх проведення відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Фінансування громадських робіт проводити за рахунки місцевого бюджету (при затвердженні видатків на громадські роботи), підприємств, установ та організацій, для яких ця робота виконується за договорами, та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (в частині організації таких робіт для безробітних).
  4. Керівникам підприємств, організацій, установ сприяти своєчасній оплаті праці безробітних, залучених до участі в оплачуваних громадських роботах.
  5. Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 02.02.2010 №58 „Про перелік робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість та порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт у 2010 році” визнати таким, що втратить чинність з 01 січня 2011 року.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам адміністративно-територіальної одиниці та сприяють її розвитку [32.5 Kb] (cкачувань: 370) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-12-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав