723

Документи » Рішення виконавчого комітету » 723 від 07.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" грудня 2010 р № 723
м. Суми

Про визначення ОСББ «Альянс» виробником та виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Альянс» (лист № 186 від 24 листопада 2010 року) про визначення його виробником та виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання мешканцям будинку № 51 по вул. Калініна у м. Суми, яке здійснюється від власної модульної дахової котельні на газовому паливі, відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, затвердженого Наказом Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 № 60, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Альянс» виробником та виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання мешканцям будинку № 51 по вул. Калініна у м.Суми.
 2. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Альянс»:
  2.1. Надавати споживачам згідно з чинним законодавством якісні та в повному обсязі послуги, визначені у п. 1 даного рішення.
  2.2 Розробити та погодити тарифи у відповідності до вимог чинного законодавства України.
  2.3. До 01.01.2011 року переукласти зі споживачами даного виду послуг договори про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води у встановленому законодавством порядку.
  2.4. Як виробнику та виконавцю послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води у встановленому порядку надавати до управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) звітність та інформацію, яка стосується надання якісних послуг населенню, експлуатації та ремонту інженерного обладнання та мереж.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А. відповідно до повноважень.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 16-12-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав