719

Документи » Рішення виконавчого комітету » 719 від 07.12.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" грудня 2010 р № 719
м. Суми

Про внесення на розгляд міської ради питання щодо надання пільг у 2011 році суб’єктам господарювання по сплаті податків і зборів

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання щодо надання пільг по сплаті податків і зборів у 2011 році, прийнявши до уваги те, що до переліку ввійшли підприємства комунальної власності (засновник – обласна та міська ради), які забезпечують життєдіяльність міста, відповідно до статті 69 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 року, частини третьої статті 12 Закону України “Про плату за землю”, статті 5 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”, рішення міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР “Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам-підприємцям і фізичним особам міста Суми”, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання щодо надання пільг у 2011 році по сплаті податків і зборів, починаючи з 01.01.2011 року по 31.12.2011 року, наступним суб’єктам господарювання:
  • 1.1. Комунальному підприємству Сумської міської ради “Електроавтотранс” на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями та автостоянкою). Вивільнені кошти спрямувати на ремонт тролейбуса з інвентарним номером 236.
  • 1.2. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання контрольно-вимірювальних приладів та ремонтного обладнання.
  • 1.3. Комунальному підприємству “Зелене будівництво” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання спеціалізованого обладнання .
  • 1.4. Комунальному підприємству “Міськводоканал” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на реконструкцію очисних споруд стічних вод.
  • 1.5. Комунальному підприємству “Шляхрембуд” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на здешевлення вартості ремонтів та утримання вулично-дорожньої мережі міста.
  • 1.6. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради - Сумський обласний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання театральних ламп для світлового обладнання.
  • 1.7. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради - Сумський обласний театр для дітей та юнацтва на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на благоустрій прилеглої земельної ділянки та поточний ремонт внутрішніх приміщень театру .
  • 1.8. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради – Сумська обласна філармонія на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання музичної апаратури.
  • 1.9. Комунальному автотранспортному підприємству Сумської обласної ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на утримання автотранспортного комплексу.
  • 1.10. Обласному комунальному підприємству “Аеропорт Суми” на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями та автостоянкою). Вивільнені кошти спрямувати на утримання аеропортового комплексу.
  • 1.11. Відкритому акціонерному товариству «Сумихімпром»:
   • 1.11.1. На 50 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету, на земельні ділянки, на яких розташовані промислова зона, інженерний корпус, відвал фосфогіпсу, очисні споруди, відстійники, насосна станція, склад матеріалів, склад імпортного обладнання, буферний став площею 475,4 га. Вивільнені кошти спрямувати на закупівлю сировини та енергоносіїв для відновлення виробництва сірчаної кислоти та двоокису титану.
   • 1.11.2. Забезпечити протягом 2011 року погашення заборгованості по платі за землю, що склалася станом на 01.10.2010 року в сумі 8,5 млн. гривень.
  • 1.12. ТОВ «Сумитеплоенерго», КП «Міськводоканал», ВАТ «Сумське машинобудівне науково - виробниче об’єднання імені М.В. Фрунзе» Дирекції «Котельня Північного промвузла» – по сплаті державного мита при зверненні до суду у цивільних справах про стягнення заборгованості з фізичних осіб-споживачів.
  • 1.13. Сумській міській раді та виконавчому комітету Сумської міської ради – по сплаті державного мита (судового збору) при подачі позовних заяв, що подаються до суду та апеляційним скаргам.
 2. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Розрахункові суми пільг по платі за землю в 2011 році [6.94 Kb] (cкачувань: 216)Дата публікації: 16-12-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав