710

Документи » Рішення виконавчого комітету » 710 від 09.11.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2010 р № 710
м. Суми

Про визначення комунального підприємства “Міськводоканал” Сумської міської ради виробником та виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання

Розглянувши звернення комунального підприємства “Міськводоканал” Сумської міської ради (лист від 23.10.2010 року № 22/4368) про визначення його виробником та виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання мешканцям будинків № 9 та № 9/3 по вул. Білопільський шлях у м. Суми, яке здійснюється від власної котельні комунального підприємства “Міськводоканал” Сумської міської ради, відповідно до Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового Договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), наказу Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 року № 60 “ Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді”, керуючись підпунктами 1, 5 пункту “а” статті 30 та частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити комунальне підприємство “Міськводоканал” Сумської міської ради виробником та виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання мешканцям будинків № 9 та № 9/3 по вул. Білопільський шлях у м. Суми.
 2. Комунальному підприємству “Міськводоканал” Сумської міської ради:
  2.1. Надавати споживачам - мешканцям будинків № 9 та № 9/3 по вул. Білопільський шлях у м. Суми якісні та в повному обсязі послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, керуючись в своїй роботі чинним законодавством України.
  2.2. Розробити та погодити тарифи на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у відповідності з вимогами чинного законодавства України. Для здійснення моніторингу цін на послуги з опалення і гарячого водопостачання для населення, комунальному підприємству “Міськводоканал” Сумської міської ради щорічно до 25 лютого надавати до управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради інформацію про фактичні видатки підприємства відповідно до статей калькуляції по кожному виду послуг окремо.
  2.3. Укласти договори про надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання із споживачами - мешканцями будинків № 9 та № 9/3 по вул. Білопільський шлях у м. Суми в установленому законодавством порядку.
  2.4. Як виробнику та виконавцю послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання у встановленому порядку надавати до управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) звітність та інформацію, яка стосується надання якісних послуг населенню, експлуатації та ремонту інженерного обладнання та мереж.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. відповідно до повноважень.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 24-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав