709

Документи » Рішення виконавчого комітету » 709 від 09.11.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2010 р № 709
м. Суми

Про встановлення цілодобового режиму роботи для об’єктів торгівлі

Розглянувши заяви суб’єктів підприємницької діяльності щодо встановлення цілодобового режиму роботи об’єктів торгівлі, враховуючи відсутність скарг населення м. Суми на організацію роботи, забезпечення дотримання громадського порядку в приміщенні та на прилеглій території, відсутність заборгованості по сплаті податків від господарської діяльності, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 07.09.2010 № 537 «Про затвердження Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м. Суми», керуючись підпунктом 4 пункту „б” статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити цілодобовий режим роботи строком на один рік для об’єктів торгівлі згідно з додатком.
  2. Керівникам об’єктів торгівлі, зазначених у додатку до рішення:
    • 2.1. Забезпечити додержання допустимих рівнів шуму працюючого обладнання, вентиляційних систем, гучномовних установок.
    • 2.2. Забезпечити дотримання громадського порядку в закладах та на прилеглій до них території, безпеку відвідувачів протягом усього робочого часу.
  3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Підкуйко О.О.) забезпечити контроль за організацією роботи зазначених у додатку до рішення об’єктів торгівлі в частині дотримання ними даного рішення, умов і вимог Положення про порядок провадження торговельної діяльності та надання послуг на території м.Суми, чинного законодавства у сфері торгівлі. У разі виявлення порушень, направляти подання до виконавчого комітету Сумської міської ради щодо скасування рішення виконавчого комітету про встановлення цілодобового режиму роботи.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Список об’єктів торгівлі та ресторанного господарства, яким встановлено цілодобовий режим роботи [38 Kb] (cкачувань: 286) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 24-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав