705

Документи » Рішення виконавчого комітету » 705 від 09.11.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2010 р № 705
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання щодо затвердження Порядку пайової участі (внеску) замовників будівництва (реконструкції) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми та Типового договору про пайову участь (внесок) замовників будівництва (реконструкції) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми

З метою приведення діючих нормативних актів Сумської міської ради з питань пайової участі (внеску) замовників будівництва (реконструкції) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми у відповідність до вимог чинного законодавства України, відповідно до статті 27-1 Закону України «Про планування і забудову територій», враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.10 №320 «Про результати ревізії бюджету м. Суми», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання щодо затвердження Порядку пайової участі (внеску) замовників будівництва (реконструкції) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми (додаток №1) та Типового договору про пайову участь (внесок) у створенні і розвитку інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми (додаток №2).
  2. Доручити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [19.69 Kb] (cкачувань: 212)Дата публікації: 23-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав