699

Документи » Рішення виконавчого комітету » 699 від 09.11.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2010 р № 699
м. Суми

Про розміщення соціальної реклами у м. Суми

На підставі заяви про вирішення питання щодо розміщення соціальної реклами, що надійшла від суб’єкту господарювання, відповідно до пункту 1 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.10 № 314 «Про деякі питання регулювання розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми» (зі змінами), пункту 4.28 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 № 362 «Про затвердження правил розміщення рекламних засобів на території м. Суми», керуючись статтями 12, 16 Закону України “Про рекламу”, підпунктом 13 пункту а статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити розміщення соціальної реклами на встановлених у місті Суми рекламних засобах замовнику згідно з додатком до цього рішення.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) забезпечити здійснення контролю за розміщенням соціальної реклами, зазначеної у додатку, та здійснити коригування щомісячної плати за користування місцями розміщення рекламних засобів для власників спеціальних конструкцій, на яких буде розміщена соціальна реклама згідно з додатком до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік замовників, яким надаються дозволи на розміщення соціальної реклами [41.5 Kb] (cкачувань: 230) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав