697

Документи » Рішення виконавчого комітету » 697 від 09.11.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2010 р № 697
м. Суми

Про надання дозволу на переведення житлового приміщення у категорію нежитлове та його реконструкцію

На підставі клопотання заявника, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань про переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу протокол засідання № 55 від 21.10.2010, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2008 № 280 “Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) в категорію нежитлових; нежитлових в категорію житлових; житлових будинків в будинки садибного типу та складу комісії з цих питань”, керуючись статтею 23 Закону України «Про планування і забудову територій», статтею 8 Житлового кодексу України, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Надати дозвіл власнику помешкання на переведення житлового приміщення у категорію нежитлове, його реконструкцію, згідно з додатком за умови розробки містобудівного обґрунтування, врегулювання земельного питання і укладання договору на вивезення будівельних відходів.
 2. Власнику житлового приміщення, зазначеному у додатку:
  • 2.1. Після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку, одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в органах державного архітектурно – будівельного контролю в Сумській області. Роботи з реконструкції житлового приміщення провести за власний рахунок у відповідності до проектної документації.
  • 2.2. Після завершення робіт з реконструкції забезпечити введення в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту в порядку встановленому чинним законодавством. Експлуатацію приміщення, цільове призначення якого змінено та проведені роботи з реконструкції, заборонити до введення об'єкта в експлуатацію у встановленому законодавством порядку.
  • 2.3 Виготовити та встановити на будинку покажчики з назвою вулиці і номеру будинку.
  • Забороняється змінювати цільове та функціональне призначення реконструйованого приміщення без дозволу виконавчого комітету. У разі, якщо фізична особа-підприємець самовільно змінила цільове та функціональне призначення, це рішення втрачає чинність.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Список власників житлових приміщень, яким надається дозвіл на переобладнання їх приміщень у категорію нежитлових [29 Kb] (cкачувань: 280) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав