692

Документи » Рішення виконавчого комітету » 692 від 09.11.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2010 р № 692
м. Суми

Про збереження виконаного перепланування та переобладнання нежитлових приміщень

На підставі клопотань замовників, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», та протоколів комісії від 22.06.10р. та від 27.09.10р. з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти виконане перепланування та переобладнання нежитлових приміщень, за умови вирішення питань землекористування, згідно з додатком.
  2. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.), внести відповідні зміни до технічних паспортів на нежитлові приміщення з визначенням функціонального призначення.
  3. Замовникам отримати дозвіл на початок робіт від органів державного пожежного та санітарного нагляду.
  4. Замовникам укласти з відповідною районною в м. Суми адміністрацією (Ковпаківська, Зарічна) договір про закріплення та утримання території в належному санітарно-технічному стані.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Список об’єктів, по яких прийнято рішення про збереження виконаного перепланування та переобладнання [49.5 Kb] (cкачувань: 331) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав