675

Документи » Рішення виконавчого комітету » 675 від 09.11.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "09" листопада 2010 р № 675
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання «Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №5»

З метою приведення Статуту комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №5» у відповідність до вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд міської ради питання про внесення змін до Статуту комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №5», а саме: абзац 21 пункту 3.2 розділу 3 «Мета та основні напрямки діяльності установи» викласти в наступній редакції:
    « - придбання, зберігання, реалізація (відпуск), використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів згідно переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого у відповідності до вимог чинного законодавства.
  2. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) підготувати відповідний проект рішення на розгляд Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 23-11-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав