660

Документи » Рішення виконавчого комітету » 660 від 27.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" жовтня 2010 р № 660
м. Суми

Про надання дозволу на перепланування та переобладнання приміщення та розробку стадії робочого проекту

На підставі клопотання фізичної особи – підприємця Горпинченко Юлії Володимирівни про надання дозволу на перепланування та переобладнання нежитлових підвальних приміщень по вул. Петропавлівська, 81 в м. Суми з влаштуванням окремого входу під розміщення офісу, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», на підставі протоколу комісії від 21.10.2010р., керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Горпинченко Юлії Володимирівні (власник, орендар) на перепланування та переобладнання нежитлових підвальних приміщень по вул. Петропавлівська, 81 в м. Суми, загальною площею 44,2 м2 (29,4 м2 - власність, 14,8 м2 - оренда), під розміщення офісу з влаштуванням окремого входу з благоустроєм прилеглої території, за умови вирішення питань землекористування, та на розробку стадії робочого проекту.
  2. Замовнику робочий проект розробити, погодити та затвердити в установленому законодавством порядку.
  3. Будівельні роботи повинні виконуватись юридичними або фізичними особами – суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію на здійснення будівельної діяльності.
  4. Замовник зобов’язаний повідомити у семиденний строк про початок проведення будівельних робіт інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області.
  5. Після завершення будівельних робіт з перепланування та переобладнання приміщень, замовнику ввести в експлуатацію виконане перепланування та внести відповідні зміни до технічної документації на нежитлове приміщення у встановленому порядку.
  6. Забороняється змінювати цільове та функціональне призначення нежитлового приміщення без дозволу виконавчого комітету Сумської міської ради.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 29-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав