647

Документи » Рішення виконавчого комітету » 647 від 22.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "22" жовтня 2010 р № 647
м. Суми

Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв в бюджетних установах на 2011 рік

На виконання п.43 Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 року № 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ", відповідно до пункту 8 розпорядження міського голови від 21.08.2010 року №673-Р "Про підготовку проекту міського бюджету м. Суми на 2011 рік", керуючись частиною першою статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити ліміти споживання теплової енергії, водопостачання та водовідведення, електричної енергії, природного газу, твердого палива у фізичних обсягах по головному розпоряднику бюджетних коштів “Виконавчий комітет Сумської міської ради” на 2011 рік, згідно з додатком.
  2. Виконавчому комітету Сумської міської ради:
    • 2.1. Довести ліміти споживання енергоносіїв до відома керівників підвідомчих бюджетних установ.
    • 2.2. При виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ, тверде паливо, що споживаються бюджетними установами, які входять до складу головного розпорядника бюджетних коштів “Виконавчий комітет Сумської міської ради”.
    • 2.3. Забезпечити використання по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених лімітів споживання та здійснення заходів щодо зменшення обсягів споживання енергоносіїв.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальників управлінь та відділів виконавчого комітету Сумської міської ради, керівників бюджетних установ, які входять до складу головного розпорядника бюджетних коштів “Виконавчий комітет Сумської міської ради”.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Ліміти споживання електроенергії на 2011 рік по головному розпоряднику коштів "Виконавчий комітет Сумської міської ради" [9.78 Kb] (cкачувань: 249)Дата публікації: 29-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав