640

Документи » Рішення виконавчого комітету » 640 від 14.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "14" жовтня 2010 р № 640
м. Суми

Про затвердження актів прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків, розташованих за адресами: м. Суми, вул. Першотравнева, 22, вул. Першотравнева, 26, вул. Комсомольська, 35 від відкритого акціонерного товариства «SELMI»

На виконання рішення Сумської міської ради від 28.10.2009 № 3038-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків від відкритого акціонерного товариства «SELMI», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акти прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків, розташованих за адресами: м. Суми, вул. Першотравнева, 22, вул. Першотравнева, 26, вул. Комсомольська, 35 від відкритого акціонерного товариства «SELMI».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Передати гуртожитки, зазначені в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються гуртожитків, зазначених в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) передати гуртожитки, зазначені в пункті 1 цього рішення на обслуговування товариству з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «Коменерго-Суми» в межах території обслуговування, з укладанням додаткової угоди до чинного договору комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В) підготувати свідоцтво про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 29-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав