639

Документи » Рішення виконавчого комітету » 639 від 13.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "13" жовтня 2010 р № 639
м. Суми

Про пропозиції Сумській міській раді щодо розгляду питання про міську програму “Створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2011-2013 р.р.”

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 р. № 308 “Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків”, з метою забезпечення виконання Закону України “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру” від 8 червня 2000 року, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити пропозиції щодо затвердження міської Програми “Створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2011-2013 р.р.” (додається).
  2. Внести на розгляд Сумської міської ради питання щодо міської Програми “Створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2011-2013 р.р.”
  3. Доручити відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Даниленко О.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
  4. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Даниленко О.В.) щорічно подавати на розгляд виконавчому комітету міської ради та міській раді інформацію про виконання Програми.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


 Додатки [31.57 Kb] (cкачувань: 199)Дата публікації: 29-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав