638

Документи » Рішення виконавчого комітету » 638 від 13.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "13" жовтня 2010 р № 638
м. Суми

Про збереження виконаного перепланування та переобладнання нежитлового приміщення за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 1/1

На підставі клопотання фізичної особи – підприємця Підкуйко Аліни Василівни, власника нежитлового приміщення по вул. Металургів, 1/1 в м. Суми, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно» (зі змінами), на підставі протоколу від 04.10.2010р. комісії з розгляду питань пов’язаних з переплануванням та/або переобладнанням житлових та нежитлових приміщень на території міста Суми, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти виконане перепланування та переобладнання нежитлового приміщення (мінімагазин) по вул. Металургів, 1/1 в м. Суми, площею забудови 87,7 м2, (внутрішня площа складає 77,5 м2) з влаштуванням тамбуру.
  2. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.), внести відповідні зміни до технічного паспорту на нежитлове приміщення.
  3. Замовнику отримати дозвіл на початок роботи від органів державного пожежного та санітарного нагляду.
  4. Замовнику укласти з Ковпаківською районною в м. Суми адміністрацією договір про закріплення та утримання території в належному санітарно-технічному стані.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко


Дата публікації: 18-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав