619

Документи » Рішення виконавчого комітету » 619 від 05.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" жовтня 2010 р № 619
м. Суми

Про надання дозволу на переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових та їх реконструкцію

На підставі клопотань заявників, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань про переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу, протоколів засідання № 51 від 13.09.2010р. та №52 від 20.09.2010р., відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2008 № 280 “Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) в категорію нежитлових; нежитлових в категорію житлових; житлових будинків в будинки садибного типу та складу комісії з цих питань”, керуючись статтею 23 Закону України «Про планування і забудову територій», статтею 8 Житлового кодексу України, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл власникам помешкань на переведення житлових приміщень у категорію нежитлових, їх реконструкцію згідно з додатком за умови розробки містобудівного обґрунтування, врегулювання земельного питання і укладання договору на вивезення будівельних відходів.
  2. Власникам житлових приміщень, зазначеним у додатку:
    • 2.1. Після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку, одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в органах державного архітектурно – будівельного контролю в Сумській області. Роботи з реконструкції житлових приміщень провести за власний рахунок у відповідності до проектної документації.
    • 2.2. Після завершення робіт з реконструкції забезпечити введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів в порядку встановленому чинним законодавством. Експлуатацію приміщень, цільове призначення яких змінено та проведені роботи з реконструкції, заборонити до введення об'єкта в експлуатацію у встановленому законодавством порядку.
    • 2.3 Виготовити та встановити на будинках покажчики з назвою вулиці і номерами будинків.
  3. Забороняється змінювати цільове та функціональне призначення реконструйованих приміщень без дозволу виконавчого комітету. У разі, якщо фізична або юридична особа самовільно змінила цільове та функціональне призначення, це рішення втрачає чинність.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Список власників житлових приміщень, яким надається дозвіл на реконструкцію їх приміщень та переведення у категорію нежитлових [33 Kb] (cкачувань: 354) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав