629

Документи » Рішення виконавчого комітету » 629 від 05.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" жовтня 2010 р № 629
м. Суми

Про cкасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами в м. Суми

Відповідно до Закону України «Про рекламу», на підставі пункту 31 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.03 № 2067, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Скасувати дозволи на розміщення зовнішньої реклами в м. Суми (згідно з додатком) у зв’язку з невикористанням місць їх розташування безперервно протягом шести місяців та згідно з заявою відповідного суб’єкту господарювання щодо скасування наданих йому дозволів на розміщення зовнішньої реклами у місті Суми.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради ( Биков В.Б.) здійснити контроль за демонтажем зовнішньої реклами , дозволи яких скасовуються цим рішенням.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Перелік об’єктів зовнішньої реклами, дозволи на розміщення яких скасовуються [40.5 Kb] (cкачувань: 282) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав