626

Документи » Рішення виконавчого комітету » 626 від 05.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" жовтня 2010 р № 626
м. Суми

Про надання дозволу на перепланування та переобладнання об’єктів та розробку стадії робочого проекту

На підставі клопотань замовників про надання дозволів на перепланування та переобладнання, відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно» (зі змінами), на підставі протоколів комісії від 13.09.2010р. та від 27.09.2010р., керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл на перепланування та переобладнання приміщень згідно з додатком, за умови вирішення питань землекористування, та на розробку стадії робочого проекту.
  2. Замовникам робочі проекти розробити, погодити та затвердити в установленому законодавством порядку.
  3. Будівельні роботи повинні виконуватись юридичними або фізичними особами – суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію на здійснення будівельної діяльності.
  4. Замовники зобов’язані повідомити у семиденний строк про початок проведення будівельних робіт інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області.
  5. Після завершення будівельних робіт з перепланування та переобладнання приміщень, замовникам внести відповідні зміни до технічної документації на нежитлові приміщення у встановленому порядку.
  6. Забороняється змінювати цільове та функціональне призначення нежитлових приміщень без дозволу виконавчого комітету Сумської міської ради. У разі якщо фізична або юридична особа самовільно змінила цільове та функціональне призначення, це рішення втрачає чинність.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Список об’єктів, на які видаються дозволи на перепланування та переобладнання та розробку стадії робочого проекту [48 Kb] (cкачувань: 314) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 18-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав