588

Документи » Рішення виконавчого комітету » 588 від 05.10.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "05" жовтня 2010 р № 588
м. Суми

Про проведення приписки громадян України 1994 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату

Відповідно до Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”, керуючись пунктом 1 статті 36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352 ”Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом” та з метою якісного забезпечення проведення приписки в січні – березні 2011 року громадян 1994 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Забезпечити організацію та проведення приписки громадян 1994 року народження до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату.
 2. Створити та затвердити комісію з питань приписки для забезпечення проведення приписки громадян України (додаток 1).
 3. Роботу комісії з питань приписки організувати на призовній дільниці в період з 10 січня по 31 березня 2011 року згідно з графіком роботи. Затвердити графік та розпорядок роботи комісії з питань приписки (додатки 2, 3).
 4. Затвердити графік проведення приписки громадян 1994 року народження до призовної дільниці
 5. Керівникам навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, незалежно від підпорядкування і форми власності, на період, необхідний для проведення приписки, звільнити допризовників від праці (навчання), відкликати з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.
 6. Керівникам навчальних закладів:
  • 6.1. Підготувати необхідні документи для оформлення та до 10 листопада 2010 року оформити особові справи допризовників.
  • 6.2. Призначити наказом працівника, відповідального за підготовку особових справ та забезпечення явки юнаків на комісію з питань приписки.
  • 6.3. Забезпечити стовідсоткову явку юнаків на комісію з питань приписки згідно з графіком.
 7. Керівникам житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій або підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію будинків, а також власники будинків міста, згідно частини 9 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, забезпечити своєчасне надання необхідних відомостей про призовників, а також оповіщення їх про виклик до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату.
 8. Керівникам підприємств, організацій і установ у відповідності зі статтею 43 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” виділити працівників з каліграфічним почерком для роботи в Сумському об’єднаному міському військовому комісаріаті з 10 січня по 31 березня 2011 року без їх заміни (додаток 5).
 9. Начальнику управління охорони здоров’я міської ради Братушка О.В.:
  • 9.1. За заявкою об’єднаного міського військового комісаріату наказом по управлінню охорони здоров’я міської ради, для проведення медичного огляду громадян 1994 року народження, затвердити основний та дублюючий склад медичної комісії кращими лікарями-фахівцями і середнім медичним персоналом та відрядити до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату з 10 січня по 31 березня 2011 року.
  • 9.2. Провести ревізію залишку інструментарію, медикаментів та медичного майна на призовній дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату у відповідності до результатів обліку та при потребі доукомплектувати її.
  • 9.3. Надати розпорядження підвідомчим лікувальним закладам міста на проведення амбулаторного обстеження, клінічних аналізів крові і сечі, рентгенологічного дослідження органів грудної клітини зі знімками і електрокардіограмами всіх допризовників.
  • 9.4. Визначити посадових осіб лікувальних закладів, на яких покласти контроль за додатковим медичним обстеженням.
  • 9.5. Проводити позачергове додаткове обстеження стану здоров’я допризовників у лікувальних закладах міста та області, для чого виділити:
   Сумська міська клінічна дитяча лікарня:
   - кардіологічне відділення - 10 ліжок
   - педіатричне відділення- 20 ліжок
   - неврологічне відділення - 10 ліжок
   - дерматологічне відділення - 10 ліжок
   - отоларингологічне відділення - 10 ліжок
   - ортопедичне відділення - 20 ліжок
   - хірургічне відділення - 10 ліжок
   - урологічне відділення - 10 ліжок
   - ендокринологічне відділення - 10 ліжок
   - офтальмологічне відділення - 10 ліжок

   Обласний психоневрологічний диспансер - 10 ліжок
  • 9.6. Акти обстеження призовників лікувальними закладами оформляти тільки згідно з Наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 “Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України” за направленням комісії з питань приписки (лікаря, який організує роботу медичного персоналу).
  • 9.7. Контроль за якістю оформлення актів обстеження покласти на головних лікарів лікувальних закладів.
  • 9.8. Головним лікарям лікувально-профілактичних закладів міста забезпечити наявність у медичних картах амбулаторних хворих даних про проведення щеплення згідно з календарем щеплень.
 10. Створити позаштатну групу для проведення професійно-психологічного відбору громадян 1994 року народження, що підлягають приписці до призовної дільниці Сумського об’єднаного міського військового комісаріату. Затвердити склад позаштатної групи професійно-психологічного відбору: начальник групи: - начальник відділення комплектування Сумського ОМВК майор Благовещенський І.Б.; Члени групи: - спеціаліст 2-ї категорії службовець Збройних Сил України Сумського ОМВК Олексієнко П.П.; - психіатр обласного психоневрологічного диспансеру Марченко В.М.; - психологи навчальних закладів міста. Членам групи на період проведення приписки з 10 січня по 31 березня 2011 року знаходитись при Сумському ОМВК згідно з графіком (додаток 6).
 11. Заступникові начальника УМВС України в Сумській області - начальнику Сумського міського управління Пахомову В.В. відповідно до пункту 3 статті 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та згідно з методикою організації розшуку призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу, узгодженою Сумським обласним військовим комісаром та начальником управління внутрішніх справ України у Сумської області 26 березня 2004 року і затвердженою заступником голови Сумської обласної державної адміністрації від 2 квітня 2004 року організувати розшук, затримання і доставку до Сумського об’єднаного міського військового комісаріату осіб, які ухиляються від проведення приписки громадян 1994 року народження. Для проведення цієї роботи виділяти необхідну кількість працівників міліції.
 12. Про виконання даного рішення інформувати міського голову до 15 квітня 2011 року.
 13. Організацію та виконання даного рішення покласти на військового комісара Сумського об’єднаного міського військового комісаріату Вензика Я.П.
 14. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Панченка С.М.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи М.О. Трофименко

 

Додатки [148.5 Kb] (cкачувань: 390) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав