579

Документи » Рішення виконавчого комітету » 579 від 23.09.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2010 р № 579
м. Суми

Про тимчасове визначення виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми ТОВ «Житловик»
У зв’язку із припиненими договірними відносинами з ТОВ «Спецмонтажпроект» з метою забезпечення безперебійного та якісного надання жителям міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, належного утримання та ефективної експлуатації житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, враховуючи згоду ТОВ «Житловик», відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», рішення Сумської міської ради від 29.09.04 № 933-МР «Про Положення про комунальне замовлення», керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Визначити тимчасово (до 30.06.2011) ТОВ «Житловик» (Неженець Л.І.) виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми в межах території обслуговування, згідно з додатком.
  2. Тимчасово дозволити ТОВ «Житловик» (Неженець Л.І.) користуватися тарифами, які затверджені рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 29.05.2007 № 272 «Про внесення змін до додатку 13 рішення виконавчого комітету від 31.10.06 № 580 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для балансоутримувачів та виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду, що перебуває у комунальній власності».
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Бортнік І.В.) підготувати та забезпечити укладення додаткової угоди з ТОВ «Житловик» з урахуванням пунктів 1, 2 даного рішення, в порядку встановленому чинним законодавством України.
  4. Управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав