578

Документи » Рішення виконавчого комітету » 578 від 23.09.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "23" вересня 2010 р № 578
м. Суми

Про заходи щодо організації надання мешканцям міста Суми послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми

З метою забезпечення безперебійного та якісного надання жителям міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, належного утримання та ефективної експлуатації житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, у зв’язку із закінченням 04.10.2010 строку дії договорів комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладених між управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради та підприємствами, які надають вказані послуги, враховуючи припинені договірні відносини з ТОВ «Спецмонтажпроект», відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», рішення Сумської міської ради від 29.09.04 № 933-МР «Про Положення про комунальне замовлення», керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Забезпечити безперебійне та якісне надання жителям міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, належне утримання та ефективну експлуатацію житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми та продовжити чинність договорів комунального замовлення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладених з підприємствами-виконавцями даного виду послуг, а саме:ТОВ «Жилищник», ТОВ «Все для житла», ТОВ «Техкомресурси», ТОВ «Ремонтник», ТОВ «Рембуд», ТОВ «Житло-сервіс-інвест», ТОВ «Інвестор-96», ТОВ «Зарічник», ТОВ «СПОЖ», ТОВ «Техкомсервіс», ПП «Наш дім», ТОВ «Житловик», шляхом укладення додаткових угод до діючих договорів комунального замовлення в частині продовження терміну їх дії до 30.06.2011 року.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Бортнік І.В.):
    2.1. Підготувати та забезпечити укладення додаткових угод до діючих договорів комунального замовлення, передбачених пунктом 1 даного рішення у термін до 04.10.2010, в порядку встановленому чинним законодавством України.
    2.2. Опрацювати питання проведення конкурсу по відбору підприємств-виконавців послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми у відповідності до вимог чинного законодавства України.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-10-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав