574

Документи » Рішення виконавчого комітету » 574 від 15.09.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "15" вересня 2010 р № 574
м. Суми

Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 17 від відкритого акціонерного товариства «Сумський м’ясокомбінат»

На виконання рішення Сумської міської ради від 25.11.2009 № 3180-МР «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 17 від відкритого акціонерного товариства «Сумський м’ясокомбінат», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити акт прийняття-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 17 від відкритого акціонерного товариства «Сумський м’ясокомбінат».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Вирішити питання передачі інженерних мереж, що стосуються гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідним підприємствам в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Підготувати проект рішення Сумської міської ради щодо продажу гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, Сумському міському об’єднанню громадян-мешканців гуртожитку по вул. Охтирська, 17 «Охтирська-17».
  3. Оформити право власності на гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати гуртожиток, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 21-09-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав