518

Документи » Рішення виконавчого комітету » 518 від 07.09.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" вересня 2010 р № 518
м. Суми

Про пропозиції міській раді щодо розгляду питання про затвердження складу комісії, положення про комісію та порядку звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділеннями соціальної допомоги вдома комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня»

З метою поліпшення життєдіяльності незахищеної категорії громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (зі змінами), рішення Сумської міської ради від 28.07.2010 №4139-МР «Про зміни в організації праці територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради та зміну назви на комунальну установу «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», керуючись підпунктом 1 пункту «а» частини першої статті 34, пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити та унести на розгляд Сумської міської ради питання про затвердження складу комісії з розгляду заяв із звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» (додаток 1), положення про комісію з розгляду заяв із звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» (додаток 2) та порядку звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділеннями соціальної допомоги вдома комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» (додаток 3).
  2. Установити, що в разі персональних змін голови, заступника, секретаря та членів комісії з розгляду заяв із звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» або їх відсутності у зв’язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин посадові особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу комісії за посадами.
  3. Установити, що з 01.10.2010 до складу комісії з розгляду заяв із звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» входять новопризначені особи на посади директора комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» та заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради з питань надання соціальних послуг.
  4. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [69.5 Kb] (cкачувань: 1738) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-09-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав