514

Документи » Рішення виконавчого комітету » 514 від 07.09.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "07" вересня 2010 р № 514
м. Суми

Про надання дозволу на переведення нежитлового приміщення у категорію житлового

Розглянувши матеріали по переведенню нежитлового приміщення у категорію житлового, враховуючи рекомендації комісії з розгляду питань по переведенню нежитлових приміщень у категорію житлових (протокол від 17.08.10 № 12/10), відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.08 № 280 «Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) у категорію нежитлових; нежитлових приміщень у категорію житлових; житлових будинків у будинки садибного типу та складу комісії з цих питань», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл заявнику на переведення нежитлового приміщення в категорію житлового згідно з додатком.
  2. Власнику нежитлового приміщення, зазначеного у додатку, після розробки проектної документації і узгодження її в установленому порядку, зареєструвати початок будівельних робіт в органах державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області. Роботи по переобладнанню нежитлового приміщення в категорію житлового провести за власний рахунок у відповідності з проектною документацією. У разі, якщо власник не розпочав будівельні роботи протягом двох років від дня отримання дозволу на будівництво, цей дозвіл втрачає чинність.
  3. Власнику нежитлового приміщення, зазначеного у додатку, після переобладнання нежитлового приміщення в категорію житлового, забезпечити введення в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту в порядку встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Перелік нежитлових приміщень, які переводяться у категорію житлових [29 Kb] (cкачувань: 280) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-09-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав