500

Документи » Рішення виконавчого комітету » 500 від 06.09.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" вересня 2010 р № 500
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.07.2009 № 390 «Про організацію роботи та здійснення культурно-дозвіллєвого відпочинку в Сумському дитячому парку «Казка»

Розглянувши листа товариства з обмеженою відповідальністю «Продсервіс» від 26.08.2010 № 22 щодо надання згоди на здійснення продажу «на розлив» пива, та алкогольних напоїв у кафе «Казка», що знаходиться у дитячому парку «Казка», недопущення закриття цього закладу ресторанного господарства і скорочення робочих місць, зважаючи на гарантії товариства з обмеженою відповідальністю «Продсервіс» неухильного дотримання Правиил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового кон’ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», громадського порядку в приміщенні закладу та на прилеглій до нього території, керуючись підпунктом 2 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.07.2009 № 390 «Про організацію роботи та здійснення культурно-дозвіллєвого відпочинку в Сумському дитячому парку «Казка», а саме:
    1.1. Пункт 1 рішення викласти в редакції : «Суб’єктам господарювання, які здійснюють торгівлю на території парку «Казка», крім кафе «Казка» товариства з обмеженою відповідальністю «Продсервіс». 
  2. Доповнити рішення пунктом 2 у редакції: «Дозволити реалізацію «на розлив» пива та алкогольних напоїв в кафе та ресторані, розташованих на 2-ому поверсі приміщення кафе «Казка» товариства з обмеженою відповідальністю «Продсервіс» у дитячому парку «Казка», за умов дотримання Правиил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового кон’ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», громадського порядку в приміщенні закладу та на прилеглій до нього території. 
  3. Пункти 2, 3, 4 рішення вважати відповідно пунктами 3, 4, 5. 4. Пункт 6 викласти в редакції: «Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В., Панченка С.М. відповідно до розподілу обов’язків». 
           
Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 14-09-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав