492

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 492 від 26.08.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "26" серпня 2010 р № 492
м. Суми

Про збереження самовільно збудованих та перепланованих нежитлових будівель на території міста Суми

На підставі заяви власника нежитлових приміщень та наданих документів, враховуючи висновки постійно діючої комісії по вирішенню питань пов’язаних із самочинним будівництвом, самовільною зміною цільового призначення та (або) функціонального призначення об’єктів нерухомого майна та вирішенню питань пов’язаних з об’єктами, які функціонують без прийняття в експлуатацію (протокол від 19.08.10 № 19/10), відповідно до рішення Сумської міської ради від 07 лютого 2007 року № 378-МР “Про затвердження Порядку вирішення питань пов’язаних із самочинним будівництвом”, керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти самовільно збудовані та переплановані приміщення за адресою: м. Суми, вул. Воєводіна, 13-а, що збудовано ТОВ «ТІР ЛТД» (склад літ. «А-ІІ» площею 148,3 кв. м., цех літ. «А» площею 513 кв. м., цех літ. «А» площею 185,2 кв. м., цех літ. «А» площею 98,4 кв.м., цех літ. «А?-ІІ» площею 158,3 кв. м., адміністративна будівля літ. «А-ІІ» площею 168,3 кв. м., адміністративна будівля літ. «А-ІІ» площею 103,7 кв. м. ). Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на нежитлові приміщення.
  2. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) внести відповідні зміни в технічний паспорт та підготувати відповідний проект рішення. Провести реєстрацію права власності на нежитлові приміщення.
  3. Власнику нежитлових приміщень в місячний термін звернутися до підприємства по обслуговуванню нежитлового фонду для переведення перерахунку оплати експлуатаційних витрат та комунальних послуг пов’язаних з поточним утриманням приміщень
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи

М.О. ТрофименкоДата публікації: 10-09-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав