474

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 474 від 03.08.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2010 р № 474
м. Суми

Про збереження самовільно збудованої нежитлової будівлі на території міста Суми

На підставі заяви власника нежитлової будівлі та наданих документів, враховуючи висновки постійно діючої комісії по вирішенню питань пов’язаних із самочинним будівництвом, самовільною зміною цільового призначення та (або) функціонального призначення об’єктів нерухомого майна та вирішенню питань пов’язаних з об’єктами, які функціонують без прийняття в експлуатацію (протокол від 23.07.10 № 16/10,) керуючись частиною 1 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Зберегти самовільно збудовану офісну будівлю за адресою: м. Суми, вул. СКД, 24, що збудовано ТОВ «Акцент». Оформити право власності з видачею свідоцтва про право власності на нежитлове приміщення.
  2. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) внести відповідні зміни в технічний паспорт та підготувати відповідний проект рішення. Провести реєстрацію права власності на нежитлове приміщення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав