463

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 463 від 03.08.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2010 р № 463
м. Суми

Про надання дозволу на перепланування та переобладнання об’єктів та розробку стадії робочого проекту

На підставі клопотань замовників про надання дозволів на перепланування та переобладнання відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», на підставі протоколів комісії, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл на перепланування та переобладнання об’єктів згідно з додатком, за умови вирішення питань землекористування, та на розробку стадії робочого проекту.
  2. Замовникам робочі проекти погодити та затвердити в установленому законодавством порядку.
  3. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми», рішенням Сумської міської ради від 29.04.2009 р. № 2590-МР «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 12.04.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» та рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.08 № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» замовникам, до отримання дозволу на ведення робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договори про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми.
  4. Будівельні роботи повинні виконуватись юридичними або фізичними особами – суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію на здійснення будівельної діяльності.
  5. Замовники зобов’язані повідомити у семиденний строк про початок проведення будівельних робіт інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області.
  6. Після завершення будівельних робіт, замовники подають заяву до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та одержання сертифіката відповідності.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Список об’єктів, на які видаються дозволи на перепланування та переобладнання та розробку стадії робочого проекту [52.5 Kb] (cкачувань: 300) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 12-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав