446

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 446 від 03.08.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2010 р № 446
м. Суми

Про передачу засобів обліку споживання теплової енергії

З метою забезпечення належного технічного обслуговування засобів обліку споживання теплової енергії в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Суми, на підставі звернення громадян, враховуючи згоду ТОВ «Сумитеплоенерго» щодо прийняття на обслуговування засобів обліку споживання теплової енергії, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2007 №1198 «Про затвердження Правил користування тепловою енергією», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) передати ТОВ «Сумитеплоенерго» (Пляцук Л.Д.) на обслуговування, а підприємствам, які на конкурсних засадах отримали право на обслуговування житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: ТОВ «КК Коменерго Суми», ТОВ «Ремонтник», ТОВ «Житловик», ДП «Комунсервіс» ТОВ «Інвестор 96», ТОВ «СПОЖ», ТОВ «Житло-Сервіс-Інвест», ПРБП «Рембуд», ПП «Наш дім», ТОВ «Техкомсервіс» на зберігання засоби обліку споживання теплової енергії, які встановленні в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста за бюджетні кошти, згідно з додатком.
  2. Суб’єктам господарювання, вказаним у пункті 1 даного рішення прийняти засоби обліку споживання теплової енергії, які встановленні в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста за бюджетні кошти, зазначені у додатку даного рішення.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) укласти відповідні угоди з ТОВ «Сумитеплоенерго» (Пляцук Л.Д.) та з підприємствами, які зазначені в пункті 1 даного рішення про передачу засобів обліку споживання теплової енергії.
  4. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) опрацювати питання, щодо передачі на обслуговування та зберігання суб’єктам господарювання, вказаним у пункті 1 даного рішення засоби обліку споживання теплової енергії, які встановлені в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста Суми за власні кошти мешканців.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 11-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав