440

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 440 від 03.08.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "03" серпня 2010 р № 440
м. Суми

Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання «Про припинення комунального підприємства Сумської міської ради «Сумипарксервіс» шляхом його ліквідації»

З метою оптимізації управління підприємствами, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Суми, у зв’язку з систематичним невиконанням фінансового плану, невиконанням завдань по наповненню бюджету, нераціональним використанням матеріальних та фінансових ресурсів територіальної громади міста, відповідно до розділу VІІ Статуту комунального підприємства Сумської міської ради «Сумипарксервіс», згідно зі статтею 104 Цивільного кодексу України та статтею 59 Господарського кодексу України, керуючись пунктом1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити та унести на розгляд Сумської міської ради питання «Про припинення комунального підприємства Сумської міської ради «Сумипарксервіс» шляхом його ліквідації».
  2. Відділу логістики та зв’язку (Семесенко В.М.) підготувати відповідний проект рішення Сумської міської ради.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Куц Я.В.), відділу логістики та зв’язку (Семесенко В.М.) та комунальному підприємству Сумської міської ради «Шляхрембуд» (Вегера О.О.) провести аналіз діючих місць для паркування автотранспорту на відповідність їх Постанові Кабінету Міністрів України від 03.12.09 №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів». Підготувати до 01.10.10 пропозиції по організації роботи з упорядкування паркування автомобілів.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Панченка В.М. згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 11-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав