433

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 433 від 27.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "27" липня 2010 р № 433
м. Суми

Про надання дозволу на перепланування та переобладнання об’єктів та розробку стадії робочого проекту
На підставі клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «МС Девелопмент» від 22.07.10 № 5367/05.01-06 та товариства з обмеженою відповідальністю «Платан ЛТД» від 27.07.10 № 5471/05.01-06 про надання дозволу на перепланування та переобладнання нежитлового приміщення за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 13 відповідно до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно», на підставі протоколу комісії, керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «МС Девелопмент» та товариству з обмеженою відповідальністю «Платан ЛТД» на перепланування та переобладнання цокольного поверху торгівельного центру за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 13 з паркінгу на торгівельні площі, за умови внесення та погодження відповідних змін до робочого проекту.
  2. Замовнику проектну документацію перепланування та переобладнання цокольного поверху погодити та затвердити в установленому законодавством порядку.
  3. Згідно з рішенням Сумської міської ради від 12.07.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми», рішенням Сумської міської ради від 29.04.2009 р. № 2590-МР «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 12.04.2007 р. № 737-МР «Про залучення пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» та рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.01.08 № 4 «Про затвердження форм документів необхідних для розрахунку розміру пайових коштів замовників будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми» замовникам, до отримання дозволу на ведення робіт, укласти з управлінням реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради договори про залучення пайових коштів замовнику будівництва (реконструкції) в розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми.
  4. Будівельні роботи повинні виконуватись юридичними або фізичними особами – суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію на здійснення будівельної діяльності.
  5. Замовник зобов’язаний повідомити у семиденний строк про початок проведення будівельних
  6. Після завершення будівельних робіт, замовники подають заяву до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та одержання сертифіката відповідності.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 11-08-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав