424

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 424 від 14.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "14" липня 2010 р № 424
м. Суми

Про погодження видачі акту обстеження приймального пункту спеціалізованого підприємства з заготівлі та переробки металобрухту кольорових металів на відповідність Закону України „Про металобрухт”
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Метал-Союз плюс”, розташованого за адресою: м. Суми вул. Харківська,107/1, протокол засідання міської комісії з питань організації контролю за здійсненням операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів від 08.07.2010, з метою створення додаткових робочих місць, недопущення зменшення надходження податків до бюджету, відповідно до Закону України „Про металобрухт”, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради 29.08.2006 № 476 „Про організацію контролю за дотриманням законодавства при здійсненні операцій з металобрухтом кольорових і чорних металів на території міста” (зі змінами), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Погодити видачу акту обстеження приймального пункту з заготівлі та переробки металобрухту кольорових металів товариству з обмеженою відповідальністю „Метал-Союз плюс” за адресою вул.Харківська, 107/1, на відповідність Закону України „Про металобрухт”, за умови врегулювання земельних відносин в термін до 31.12.2010 року.
  2. Управлінню Держкомзему в м.Суми (Скрипкін В.В.) надати управлінню земельних ресурсів міської ради (Скрипка В.В.) витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, на якій проводиться діяльність приймального пункту з заготівлі та переробки металобрухту кольорових металів підприємства, зазначеного у пункті 1.
  3. Управлінню земельних ресурсів (Скрипка В.В.) на підставі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки провести розрахунок орендної плати за використання земельної ділянки під розміщення приймального пункту з заготівлі та переробки металобрухту кольорових металів відповідно до займаної площі.
  4. Рекомендувати директору товариства з обмеженою відповідальністю „Метал-Союз плюс” Горлову Е.Г. перерахувати недоотримані міським бюджетом кошти за використання земельної ділянки під розміщення приймального пункту з заготівлі та переробки металобрухту кольорових металів відповідно до розрахунку, зазначеному в п.3 даного рішення, на користь міського бюджету м. Суми за наступними реквізитами: р/р 31414544700002, ККД 24060300, код 23636315, інші надходження, одержувач платежу – міський бюджет м. Суми, банк одержувача ГУДКУ в Сумській області, МФО 837013.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Трофименка М.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. відповідно до розподілу обов’язків.

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи

М.О. ТрофименкоДата публікації: 26-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав