418

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 418 від 06.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2010 р № 418
м. Суми

Про відмову у затвердженні акту приймання-передачі багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по провул. І. Дерев’янка на баланс Асоціації співвласників садиб та квартир багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по провулку Халтуріна «Халтурінська»
У зв’язку з тим, що до акту приймання-передачі багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по провул. І. Дерев’янка на баланс Асоціації співвласників садиб та квартир багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по провулку Халтуріна «Халтурінська» від 26.02.2010 № 02/10 були внесені дані, які не відповідають дійсності, враховуючи лист управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Відмовити у затвердженні акту приймання-передачі багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по провул. І. Дерев’янка на баланс Асоціації співвласників садиб та квартир багатоквартирних будинків № 2 і № 4 по провулку Халтуріна «Халтурінська».
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) спільно з управлінням майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) дооформити акт, зазначений у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством, та повторно винести на розгляд виконавчого комітету Сумської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., Єфіменка К.В згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав