401

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 401 від 06.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2010 р № 401
м. Суми

Про надання дозволу на фінансування з цільового фонду розвитку інженерно транспортної та соціальної інфраструктури встановлен-ня контактної скульптури «Малюки - ласуни» і верстових стовпів
У зв’язку із святкуванням 355 – річчя заснування м. Суми, відповідно до доручення міського голови і протоколу засідання містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування від 02 червня 2010 р. про визначення кращих проектних пропозицій «Пам’ятник ЦУКРУ», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Виділити з цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури кошти в сумі 123123,00 (сто двадцять три тисячі сто двадцять три) гривні на встановлення верстових стовпів та 120000,00 (сто двадцять тисяч) гривень на встановлення контактної скульптури «Малюки – ласуни » на перетині вулиці Воскресенської і провулку 9 Травня.
  2. Доручити управлінню реконструкції та капітального будівництва (Шилов В.В.) розробку проектно-кошторисної документації і встановлення контактної скульптури «Малюки - ласуни» на перетині вулиці Воскресенської і провулку 9 Травня, верстових стовпів на перетині вул. Іллінська і вул. Баумана, на перетині вул. Калініна і вул. Баумана, перетині вул. Кірова і вул. 20 років Перемоги, вул. Червонозоряна, 9 згідно з чинним законодавством.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав