393

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 393 від 06.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2010 р № 393
м. Суми

Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про внесення змін до рішення міської ради від 01 листопада 2006 року № 221-МР «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність» (зі змінами)

З метою більш оперативної, конструктивної та ефективної роботи в галузі житлово-комунального господарства, керуючись пунктом 1 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Погодити та внести на розгляд Сумської міської ради питання щодо внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 221-МР «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність» (зі змінами), а саме: у розділі «Виконавчі органи міської ради»:
  1.1. Пункт VIІ. «Управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою» додатку до рішення викласти в новій редакції:
  ІІ. Управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою
  Начальник управління 1
  Заступник начальника управління 2
  Начальник відділу 6 (+1)
  Головний спеціаліст 18(+1)
  Провідний спеціаліст 2(+2)
  Спеціаліст І категорії 4
  Спеціаліст ІІ категорії 5(+4)
  Секретар керівника 1
  Прибиральниця службових приміщень 1
  Водій 1
  Р а з о м : 41

   

  1.2. Пункт ХХIІ. «Відділ «Служба 0-80» додатку втрачає чинність відповідно до рішення Сумської міської ради.
 2. Доручити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) підготувати відповідний проект рішення міської ради.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 26-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав