387

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 387 від 06.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2010 р № 387
м. Суми

Про розгляд протесту прокурора Ковпаківського району міста Суми та внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.07.2009 № 386 «Про визначення місць масового відпочинку населення на територіях прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Суми та створення тимчасової комісії з питань організації та контролю за благоустроєм місць масового відпочинку»

Розглянувши протест прокурора Ковпаківського району міста Суми від 18.06.2010 № 3327 та рішення тимчасової комісії з питань організації та контролю за благоустроєм місць масового відпочинку, з метою організації місць масового відпочинку населення на територіях прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Суми, здійснення соціально-економічних та екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, раціонального використання, належного утримання та охорони, забезпечення в місцях відпочинку населення належного санітарного стану та благоустрою, відповідно до підпункту 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Протест прокурора Ковпаківського району міста Суми від 18.06.2010 № 3327 на рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.07.2009 № 386 «Про визначення місць масового відпочинку населення на територіях прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Суми та створення тимчасової комісії з питань організації та контролю за благоустроєм місць тимчасового відпочинку» задовольнити.
 2. Унести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.07.2009 № 386 «Про визначення місць масового відпочинку населення на територіях прибережних захисних смуг водних об’єктів міста Суми та створення тимчасової комісії з питань організації та контролю за благоустроєм місць масового відпочинку», а саме:
  2.1. У додатку 2 до рішення:
      1) виключити зі складу членів комісії Федоренка Олександра Григоровича, начальника південно-східного регіонального відділу ДУ ОНПС в Сумській області (за згодою);
      2) включити до складу комісії Сахно Романа Сергійовича, начальника південно-східного регіонального відділу ДУ ОНПС в Сумській області (за згодою).
  2.2. У додатку 3 до рішення пункт 8 викласти в наступній редакції: «8. Для укладення договору Виконавець повинен надати Замовнику Паспорт благоустрою на облаштування місця масового відпочинку населення, який розробляється за рахунок Виконавця та погоджується відповідними службами міста, в такому порядку:
      1) Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Сумській області;
      2) Державною санітарно-епідеміологічною службою міста Суми; 3) Сумським обласним виробничим управлінням водного господарства;
      4) Сумським міським відділом Головного управління МНС України в Сумській області;
      5) Управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради.».
  2.3. Доповнити додаток 3 новим пунктом такого змісту: «10. Забороняється розміщувати Виконавцем в місцях масового відпочинку населення тимчасові споруди (малі архітектурні форми) без виданого у встановленому порядку дозволу.».
 3. Про прийняте рішення повідомити прокурора Ковпаківського району міста Суми, радника юстиції Кузченка В.О.
 4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав