375

Документи » Рішення виконавчого комітету » № 375 від 06.07.2010

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2010 р № 375
м. Суми

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми

З метою надання більш повних та якісних послуг населенню м. Суми у сфері пасажирських перевезень, розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибору на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб - підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від № «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми», статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", керуючись підпунктом 1 пункту ”б” статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. На період підготовки та проведення конкурсу утворити конкурсний комітет для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб - підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми та затвердити його персональний склад відповідно до додатку № 1.
  2. Затвердити кошторис витрат на підготовку та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на 2010 рік.
  3. Провести конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в термін, визначений Умовами проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, затверджених рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від № відповідно до додатку № 2.
  4. Відділу логістики та зв’язку міської ради (Семесенко В.М.):
    3.1. не пізніше, як за 30 календарних днів до проведення конкурсу подати в засобах масової інформації оголошення про умови та порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми;
    3.2. у місячний термін з моменту прийняття рішення виконавчого комітету Сумської міської ради про введення в дію рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу підготувати та надати на підпис міському голові договори з організації перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми, підписані з переможцями конкурсу.
  5. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка В.М.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [15.04 Kb] (cкачувань: 305)Дата публікації: 23-07-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав